«Vyshyvanka run» біжить до Дніпра
Благодійний «Забіг у вишиванках» став спортивно-патріотичною родзинкою програми святкування Дня Незалежності і в Дніпрі.
24 серпня вранці о 9.00 біля Театру Опери та Балету (пр.Д.Яворницького, 72а) зберуться всі зареєстровані учасники у вишиванках і побіжать вздовж Набережної мальовничої річки Дніпро, змагаючись за Кубок Незалежності.
Показати свою любов до незалежної України і проявити спортивні таланти зможуть як дорослі, так і маленькі дніпровці.
Організатори забігу «Vyshyvanka run» підготували для діток дистанції на 100 м (до 6 років), 500 м (7-10 років) і на 1000 м (11-15 років). А серед дорослих визначать переможця по результатам забігу на 3 або 5 км.
Всі зареєстровані бігуни отримають стартові пакети, а також зможуть скористатися водою, послугами чергового медперсоналу і допомогою волонтерів.
Усі бажаючі відсвяткувати День Незалежності по-спортивному повинні до 23 серпня пройти реєстрацію на сайті https://athletic-events.com/events/344.